• uyurken ingilizce

  ENGLISH FOR LIFE


  Zahmetsizce, ezber yapmadan, sadece

  BİLİNÇ ALTI TEKNİĞİ ile 16 günde İngilizcenizi geliştiriyor.

  Binlerce yıllık bir öğrenim metodunu dünyaca ünlü NLP uzmanı
  Anthony Robbins tekrar ortaya çıkardı.


  ENGLISH FOR LIFE sayesinde;


  • Toplam 16 ders, 16 günde İngilizce'yi hem konuşacak hem de anlayacaksınız
   ÖNCE UYKUDA KONUŞMAYA BAŞLAYACAKSINIZ 
   3.017 kelimeyi, (fiil, sıfat, isim) ezberlemeden direkt öğrenmenizi sağlayan yüzyılın buluşuyla tanışmaya hazır mısınız? 

   Gece uyumadan önce kulaklığı takın, sabah kalktığınızda farkı görün.

   MP3 çalar hediyeli kampanyayı KAÇIRMAYIN!

    


   NLP Uzmanı Anthony Robbins bilinçaltı yöntemiyle İngilizce öğrenmenin normal yöntemlere göre daha etkili olduğunu kanıtladı.   BAŞKA BİR UYGULAMA GEREKİR Mİ?

  • Set gerek içeriğiyle, gerek özellikleriyle gerekse mucizevi etkileriyle piyasada bulunan ve dünya üzerinde çıkarılmış İngilizceye dair en iyi oluşum ünvanını elinde tutuyor. Buna istinaden setin, yetilerine yetişecek herhangi bir kaynak olmadığı için konuşma ve anlamanın mükemmelleşmesi konusunda tek başına fazlasıyla etkiyi zaten sağlayacaktır.

   Eski Mısır döneminden günümüze kadar gelen uykuda öğrenme tekniği artık sizlerle.


   Siz uykudayken bilinç altınız çalışmaya devam etmektedir.
   Bilinç altınıza hükmetmek çok kolay artık!   Potebni Dilbilmi Enstitüsü Fonetik Bölüm Departmanı Profesörü Leonid  A. Bliznitchenko’ nun yaptığı araştırmalara göre uykuda öğrenmenin doğal uyku sürecinde olan bir süreç olduğunu ortaya koymaktadır ayrıca uykuda öğrencinin aldığı bilgilerin daha kaliteli olduğunu açıklanmıştır.

   Duke üniversitesinde Yapılan deneyde 40 kişilik iki gruba ayrılan öğrencilere belirli bilgiler verilmiştir. İlk gruba normal şekilde eğitim verilmiştir diğer gruba ise uyku sırasında eğitim verilmiştir arastırma sonunda yapılan bulgulara göre uyurken alınan bilgiler işitsel açıdan daha akılda kalıcı olduğu ortaya çıkmıştır.


 • hamam otu  İki nedenden bugüne kadar öğrenememişsinizdir.
   
  -İlk olarak yeterince motive olamamak. Bilindiği gibi dil öğrenimi için motive olmak çabbalamak ilk şart yeterince motive olamayan birey başarısızlığa düşer ve pes eder. 

  -Diğer bir nedense size dil eğitiminin doğru verilmemesi.
uykuda ingilizce